Yeni İnşaa / Bakım Onarım

Hayal gücünüzü serbest bırakın .


Sıfır bir yat yaptırmak, kızağa konulmasından denize inmesine kadar size belki bir daha yaşayamayacağınız anılarla dolu neşeli bir süreç sunar. Dolce Vita Marine tasarımdan teslimata kadar sizi en iyi tersane ve işinde en iyi insanlar ile buluşturur . Bu sürecin her anında size güven sunar ve çözümler üretir.


1 – Seçim


Dolce Vita Marine sıfır yat inşa ekibi, sizi dünya çapında saygı gören büyük tersaneler ve ünlü tasarımcılar ile buluşturacak . Ayrıca müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda dünya yat pazarını yakından takip ediyor olacağız. Siz en doğru tersane ve tasarımcı kararını verirken biz hep yanınızda olacağız.


2 – Tasarım


Dolce Vita Marine sıfır yat inşa ekibi, talepleriniz doğrultusunda tasarımı başından sonuna kadar inceler. Her hangi bir sürpriz ile karşılaşmamanız için tasarımcınız ile devamlı iletişim içinde çalışır . Sıfır inşa yatınızın yapımı aşamasında uluslararası mevzuatlar devamlı incelenir. Her hangi bir değişiklik anında tasarımcınız ve sizi bilgilendirip projede değişiklik yapılması konusunda sizleri bilgilendirir .


3 – Sözleşme


Dolce Vita Marine hukuk departmanı , siz tersane seçimine karar verdikten sonra hazırlanan sözleşmenizi inceler, sizin için en uygun hale getirerek sözleşmenin son halini tarafınıza sunar . Risklerinizi minimuma indirerek sizi detaylı olarak bilgilendirir . Tersane ile her konuda müzakere yapabilir.


4 – Sıfır Tekne İnşası


Dolce Vita Marine Sıfır yat inşa ekibi, Sıfır yatınızın üretiminde kullanılacak her türlü malzemenin seçimi konusunda size yardımcı olacak. Üretimin her aşamasında sizin adınıza tersanede bulunarak bütün işlerin doğru gittiğinden emin olacak. Malzeme tedariğinin zamanında yapılması için zamanlama ile alakalı planlama yapacak. Sözleşmede belirtilen tarihte teslimat için çalışacak . Teslimat günü geldiğinde sizden bir parça taşıyan yatınıza binmenin tadını çıkaracaksınız .


5 – Deniz Denemesi


Dolce Vita Marine sıfır yat inşa ekibi , teslimat öncesi teknenizin deniz denemesine katılarak elektronik seyir cihazlarının ayarlanması , klimalarınızın tecrübesi, stabilizatör tecrübesi, makinaların ve jeneratörün tecrübesi, teknenizin sözleşmede yazan maksimum sürati, uydu anteninizin ayarları ve buna benzer bir çok aksesuarın tecrübesini yapıp tersane ekibi ile değerlendiriyor . Çıkan aksaklıkların giderilmesi için süreci sizin adınıza takip ederek sözleşme gereklerine uygun sıfır yatınızı teslim almanızda yardımcı oluyor.


6 – Güvence


Dolce Vita Marine sıfır yat inşa ekibi, bu güne kadar bir çok sıfır yat inşası yaparak teslim etti . Biz ekibimiz ile gurur duyuyoruz. Bu güne kadar siz değerli müşterilerimizle her sıfır yata bir anlam yükledik. Her gün sizin için daha iyi ne yapabileceğimizi, kendimizi bir adım daha nasıl geliştireceğimizi düşünerek geçiriyoruz .


NEWSLETTER

All you have to do to be aware of the innovations is subscribe to the bulletin.